Zespół

Wspólnik, Doradca Podatkowy, nr wpisu 03373
wieloletni praktyk z zakresu prawa podatkowego, ekonomii i zarządzania firmami, wykształcenie wyższe ekonomiczne.
Władysław Rosa
Wladek@Ksiegowi.com.pl
Wspólnik, Biergły Rewident nr wpisu 13 021
specjalista z prawa podatkowego, finansów i rachunkowości, wykształcenie wyższe ekonomiczne, uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych, certyfikat nr 18 543
Radosław Rosa
Radek@Ksiegowi.com.pl
Wspólnik,
księgowa, specjalistka z zakresu prawa bankowego i finansów, wykształcenie wyższe ekonomiczne
Agnieszka Rosa
AgnieszkaRosa@Ksiegowi.com.pl
Wspólnik,
księgowa z wieloletnim stażem, uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych nr 9855/98
Alicja Rosa
Alicja.Rosa@ksiegowi.com.pl
Księgowa
księgowa, specjalistka z zakresu prawa pracy, wykształcenie wyższe ekonomiczne
Magdalena Wójcik
Magdalena.Wojcik@Ksiegowi.com.pl
Księgowa
księgowa, specjalistka z zakresu prawa administracyjnego, wykształcenie wyższe ekonomiczne
Ewelina Sak
Ewelina.Sak@Ksiegowi.com.pl
księgowa z wieloletnim stażem,
Justyna Paszkowska
Justyna@Ksiegowi.com.pl
księgowa z wieloletnim stażem,
Iwona Pawlak
Iwona.Pawlak@Ksiegowi.com.pl
Anna Tęcza
Ewelina Jasińska
Katarzyna Bób
Księgowa
Agnieszka Horożaniecka
Agnieszka.Horozaniecka@Ksiegowi.com.pl
Księgowa z wieloletnim doświadczeniem.
specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg handlowych oraz w restrukturyzacjach i upadłościach spółek
Krystyna Wróbel
Wrobel@Ksiegowi.com.pl
Asystentka w dziale księgowości
wykształcenie średnie
Izabela Kostrzewska
Izabela.Kostrzewska@Ksiegowi.com.pl