O firmie

Nasza działalność…

…to działanie dla dobra Klienta i reprezentowanie jego interesów w kontaktach z różnorodnymi instytucjami.

Od 1993 roku pracujemy nad poszerzaniem naszej wiedzy i doświadczenia, aby dzięki nim wspierać bezpieczny rozwój Twojego przedsiębiorstwa. Cieszymy się zaufaniem prawie 400 firm, które powierzyły nam swoje finanse i tajemnice na stałe oraz wielu zwracających się do nas z chwilowymi problemami lub wątpliwościami.

Od 2008 roku mamy możliwość zaoferować Państwu prowadzenie księgowości przez Internet. Niezależnie gdzie prowadzicie swoją działalność, dzięki posiadanym nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym możemy zapewnić profesjonalną i szybką obsługę spraw podatkowych i pracowniczych.

Corocznie pomagamy naszym Klientom, zarówno tym, których rozliczenia prowadzimy cały rok, jak i tym którzy nie prowadzą działalności gospodarczej sporządzać roczne zeznania podatkowe. Nasze doświadczenie to tysiące zweryfikowanych zeznań składanych w całej Polsce dla Klientów osiągających dochody zarówno w kraju, jak i poza granicami. Wybieramy dla nich dopuszczalne prawem rozwiązania pozwalające zminimalizować obciążenia podatkowe.

Działamy w oparciu o ustawę o doradztwie podatkowym, zgodnie ze standardami etyki ustalonymi przez samorząd doradców podatkowych, z zachowaniem tajemnicy zawodowej zarówno w trakcie obowiązywania umowy jak i po jej zakończeniu. Posiadamy uprawnienia do świadczenia usług doradztwa podatkowego, jak i do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Messenger